Nog niet zo lang geleden viel er bij veel mensen in onze gemeente een folder in de brievenbus met daarin een uitnodiging aan alle jongeren tussen 15 en 35 jaar om eens mee te gaan naar Taizé van 27 april tot en met 4 mei 2025. Dit initiatief kwam van pastoor Dominiek Deraeve en dominee Charlotte Kremer. Zukke Zorgen staat altijd open voor nieuwe verhalen en heeft het foldertje direct gebruikt om contact op te nemen met de pastoor en dominee!

Taizé is een bijzondere plek in Frankrijk waar jaarlijkse duizenden jongeren van over de hele wereld samen komen bij de broeders van Taizé, een gemeenschap van (Rooms) Katholieke en Protestantse broeders uit dertig verschillende landen. Een bijzondere reis waar niet alleen gesproken wordt over zingeving, levensvragen en vieringen in de kerk, maar er zijn ook gezellige momenten om te dansen, te tuinieren en natuurlijk om nieuwe mensen te ontmoeten. Een bijzonder initiatief van de pastoor en dominee uit onze gemeente dus!

Op woensdag 26 februari schuift pastoor Dominiek Dereave tussen 19.00 en 21.00 uur aan bij het radioprogramma Zukke Zorgen om meer te vertellen over de reis. Niet alleen de praktische zaken, maar ook wat een reis naar Taizé nou zo bijzonder maakt. Ook is Zukke Zorgen nieuwsgierig of er al veel mensen zich hebben opgegeven. Want er is nog zeker plaats om je in te schrijven!