Zuidoostbeemster – Bij een botsing op de Zuiddijk in Zuidoostbeemster zijn vanmiddag rond 14.30 uur twee personen gewond geraakt.

Het ongeluk vond plaats bij de bij de afrit van de A7. De ene auto wilde vanaf de A7 de Zuiddijk oprijden en botste vol op een ander voertuig die al op de doorgaande weg reed. De twee bestuurders van beide voertuigen zijn met onbekend letsel afgevoerd naar het ziekenhuis. De auto’s zijn waarschijnlijk total loss en werden opgehaald door een berger.

Verkeersregelaar belaagd

Na het ongeluk werd een verkeersregelaar belaagd door een boze man. De verkeersregelaar was nog voor de komst van alle hulpdiensten ter plaatse en probeerde het overige verkeer te regelen toen hij plotseling achterna gezeten werd door een boze man. Volgens getuigen konden omstanders voorkomen dat de verkeersregelaar in elkaar geslagen werd. Het is niet bekend of de boze man iets te maken had met het ongeluk dat kort daarvoor had plaatsgevonden.