Purmerend – Brammetje, de stationskat van Weidevenne, is mogelijk ontvoerd. Woensdagochtend zag een NS-medewerker Brammetje rond 06:00 uur vermoedelijk in een kinderwagen zitten en meegenomen worden in een auto. Sindsdien is van de stationskat geen spoor meer te bekennen.
Al jaren is Brammetje een bekend gezicht voor reizigers op het treinstation in de Weidevenne. Het dier komt bij mensen zitten of loopt even voorbij. “We zijn erg bezorgd”, schrijft eigenaar Anneke op Facebook. “Brammetje is niet thuisgekomen om te eten. We zijn erg bezorgd!”
Niet thuisgekomen
Volgens het baasje heeft een NS-medewerker gemeld dat een vrouw is aangesproken op het meenemen van een kat, maar leek ze de Nederlandse taal niet te begrijpen.
Anneke roept mensen via de speciale Facebookpagina voor Brammetje op om informatie te delen over de vermiste kat.
(Bron: RTV Purmerend)

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.