Gemeente Edam-Volendam – Ben je ook wel eens benieuwd naar wat er schuilt achter een mooi kunstwerk? Waar en door wie worden deze prachtwerken toch gemaakt? Volg dan eens de open Atelier en Kerkenroute!

Tijdens dit initiatief vanuit Kunstkijken Volendam in samenwerking met Zomerroute Zeevang, de kerken en kunstenaars uit de gemeente, kunnen mensen een kijkje nemen in de ateliers van verschillende kunstenaars die woonachtig en werkzaam zijn in de gemeente Edam-Volendam en exposities bezoeken in de kerken van de gemeente.

De route loopt door de brede gemeente (Edam, Volendam en de Zeevang) en vindt plaats in de twee weekeindes (8, 9, 15 en 16 oktober 12.00 – 18.00 uur) voorafgaand aan Kunstkijken Volendam.

Deelnemende Kunstenaars en adressen:
  • Philine van der Vegte
    Adres: Hoogendijk 40, 1145 PP Katwoude
  • Kunst op stap
    Adres: Wieringenlaan 121,1132 LE Volendam
  • Anneke Peereboom
    Adres: Jacob Tonissenstraat 1, 1135 JB Edam
  • René van Tol
    Adres: Gevangenpoortsteeg 13, 1135 AD Edam
  • Gea Karhof
    Adres: Bierkade 4, 1135 WS Edam
  • Rob Cerneus (alleen 2e weekend)
    Adres: Warder 70, 1473 PD Warder
  • Dieke Kubbe
    Adres: Warder 75, 1473 PD Warder
  • Sandra Ale
    Adres: Raadhuisstraat 17, 1474 HG Oosthuizen
  • Warder Kunstenaars
    Adres: Beets 51, 1475 JD Beets (Kerk Beets)
  • Vrouwenkunsten
    Adres: Raadhuisstraat 61, 474 HJ Oosthuizen (Kerk Oosthuizen)
  • Fotografen uit de gemeente
    Adres: Middelie 79, 1472 GS Middelie (Kerk Middelie)

Ga naar www.kunstkijkenvolendam.nl voor alle adressen of start in de Kerk van Middelie en volg van daaruit de route op de flyer.

Open Atelier en Kerkenroute / ©Bob Doets