Monique Smit is niet meer weg te denken uit de kinderscene. Na de succesvolle albums en DVD van ‘2 Kleine Kleutertjes’ en de opvolger ‘KleuterPop’ groeien hele generaties op met haar aanstekelijke kinderliedjes.
De muziek van KidsPop is in samenwerking met Monique geschreven en geproduceerd door Jurjen Gofers en Waylon van der Heijden, die eerder hits schreven voor onder andere Snollebollekes.
Op het podium brengt ze wekelijks de grootste hits en leukste liedjes uit haar kinderrepertoire ten gehore en daarom is besloten dit samen te smelten tot één groot muzikaal feest; KidsPop! Als klap op de vuurpijl toert Monique met haar KidsToppers in het hele land met een spetterende eigen theatershow: ‘KidsPop – Één groot feest’! Ook hierin komen de grootste hits naar voren.
Zondag 7 januari kunnen kinderen in de PX uit volle borst meezingen met Monique Smit. Het optreden begint om 11.00 uur en de show duurt ongeveer 45 minuten. Kijk voor meer informatie en kaartverkoop op www.pxvolendam.nl